SILDĪŠANA AR VĪBOTŅU CIGĀRIEM

“Viena no senākajām fizioterapijas metodēm ir sildīšana ar cigāriem (moksiem). Procedūras laikā siltumiedarbības rezultātā tiek sekmēta kapilāru paplašināšanās, asins pieplūdums ādas virsējos slāņos un limfas plūsmas atjaunošanās. Tiek atjaunota dzīvības enerģijas plūsma organismā. Seansa laikā tiek izmantoti speciāli vībotņu cigāri, kas paredzēti kontakta un bezkontakta karsēšanai.”

Bioloģiski aktīvo punktu un reflekso zonu sildīšanas rezultātā uzlabojas limftece un asinsrite, kā rezultātā mazinās sāpju izpausmes un tiek veicināta vispārēja organisma atveseļošanās.

Vībotņu cigāru siltuma iedarbības rezultātā mazinās nogurums, paaugstinās organisma noturība stresa situācijās, pieaug darbaspējas, normalizējas vielmaiņas procesi, tiek stiprināta imunitāte. Procedūrai ir nomierinošs efekts, kas palīdz uzveikt bezmiegu.

Sildīšana ar vībotņu cigāriem ieteicama elpošanas, gremošanas un asinsrites sistēmas, kā arī iegurņa orgānu atveseļošanai.

Vībotnēm ir dezinficējoša un pretinfekcijas iedarbība, kas palīdz no organisma izvadīt nevajadzīgās baktērijas un vīrusus, tāpēc šī procedūra ir ieteicama gan profilaktiskos, gan ārstnieciskos nolūkos.

Vībotņu cigāru vietā var izmantot arī citus ārstnieciskos cigārus, kuru sastāvā ir ogles, apšu lapas, ēdelveiss, kadiķis.

Sildīšana tiek nozīmēta gan kā atsevišķa procedūra, gan kompleksā ar punktu masāžu.

 

 

REZERVĒT SILDĪŠANA AR VĪBOTŅU
CIGĀRIEM

RAKSTIET MUMS