PA HO GUAN

“Vakuuma masāža palīdz atjaunot vielmaiņas procesus organismā, kā arī enerģijas apmaiņu iekšējos orgānos, nervu, elpošanas, sirds, asinsrites un gremošanas sistēmās. Šī procedūra uzlabo asins atteci, mazina tūsku, attīra plaušas un bronhus, atvieglo elpošanu, kā arī veicina krēpu izdalīšanos. Vakuuma masāžas procedūra efektīvi novērš sāpju sindromu, sniedz vispārēju atjaunojošu iedarbību, atveseļo un atjauno audus, palīdz no organisma izvadīt toksīnus un šlakvielas. “

Līdzās vakuuma piesūcināto burku masāžai pastāv arī slīdošā burku masāža, kuras laikā dziednieks burku virza pa ķermeni, tādā veidā apstrādājot arī nefunkcionējošos kapilārus un stimulējot limfātisko sistēmu un asinsvadus. Rezultātā ievērojami uzlabojas dzīvības enerģijas plūsma pa meridiāniem.

Procedūra uzlabo muskuļaudu apgādi ar barības vielām un skābekli, noņem muskuļu spazmas, normalizē hormonu regulāciju, visu organismu attīra no toksīniem un šlakvielām, uzlabo asinsriti galvas smadzenēs, kā arī likvidē stresa radītās sekas, nervozitāti, depresiju un bezmiegu. Āda kļūst elestīgāka, muskuļu saraušanās funkcija uzlabojas, palielinās to elestība un tonuss.

Seansa laikā klients izjūt dziļu relaksāciju un atslābināšanos, savukārt masāžas noslēgumā- lielu enerģijas pieplūdumu.

REZERVĒT PA HO GUAN

RAKSTIET MUMS