Skrāpja masāža „Guaša”

Skrāpja masāža „Guaša”

"Guaša” ir sena Austrumu masāžas tehnika. Tas nosaukumu oriģinālvalodā veido divi ķīniešu hieroglifi: „Gua” (tulk. - „kustība uz vienu pusi„) un „Ša”, kas apzīmē visu slikto un nepareizo. Procedūras gaitā viss šis „sliktais un nepareizais” tiek izvadīts no ķermeņa caur ikvienu tā poru."

Masāža tiek veikta, izmantojot īpašus skrāpjus jeb plāksnītes. Iedarbība skar noteiktas refleksogēnās ķermeņa un sejas zonas.

Tas ir efektīvs paņēmiens, kā novērst nosprostojumus audos, kas organismā rodas dažādu traucējumu rezultātā.

Ķīniešu mācība vēsta, ka vairums traucējumu rodas ārēju faktoru - karstuma, aukstuma, vēja, mitruma – ietekmē. Tā kā tie ķermenī nokļūst galvenokārt caur ādu, visefektīvāk tos izvadīt būtu tieši tāpat - caur ādu. Un šo uzdevumu lieliski paveic skrāpja masāža. „Guaša” masāžas tehnika stimulē organismu izstrādāt antioksidantus, aktivizēt paša aizsargspējas un izvadīt šlakvielas. Šo procesu rezultātā atbrīvojas enerģijas plūsma un organisms ar slimību tiek galā paša spēkiem.

Pēc skrāpja izmantošanas uz ādas var parādīties sārti pleķi un punkti. Tā kā konkrētās zonas ir reflektori saistītas ar noteiktiem orgāniem, iespējams viegli noteikt, kur enerģijas pārrāvumu rašanās vietas. Tas savukārt ļauj ķerties pie traucēto funkciju atjaunošanas. Masāžai novēršot aizsprostojumu izpausmes, normalizējas iekšējo orgānu darbība.

Masāžas laikā klients var izjust durstīšanu un vieglu dedzināšanu. Problēmzonās var parādīties diskomforts. Iespējama pat dīvaina čerkstēšana, kas atgādina smilšu graudiņu berzēšanos. Tiek uzskatīts, ka šī skaņa liecina, ka caur ādu izvadās toksiskie savienojumi. Pēc dažiem seansiem šī sajūta pāriet.

„Guaša” ir viena no efektīvākajām organisma detoksikācijas  metodēm. Procedūras laikā ķermenī sākas pašdziedināšanās, kas turpinās arī pēc seansa.

„Guaša” efektivitāti spēj vairot vakuuma burku masāža vai sildīšana ar vībotņu cigāriem.

Rezervēt Skrāpja masāža „Guaša”

User Info
Other info
Skrāpja masāža „Guaša”