PULSA KONSULTĀCIJAS

Pulsa specifikācijas izmantošana slimību diagnostikā ir viena no senākajām diagnostikas metodēm. Tieši tā sākas jebkura ārstniecība Austrumu medicīnā. Precīzas un savlaicīgas pulsa konsultācijas efektu nav iespējams pārvērtēt, jo pateicoties tieši šai procedūrai ir iespējams noteikt pat vismazākos traucējumu mūsu organisma sistēmu darbībā, un laikus tos novēršot, ir iespējams būtiski uzlabot un stiprināt savu veselību. 

Analizējot virspusējo un dziļo pulsāciju, ārsts nosaka nevien ķermeņa konstitūciju, bet arī iekšējo orgānu stāvokli.

Ķīnā pulsa diagnostikas metode tiek pielietota jau gadsimtiem ilgi. Gadiem ilgi Austrumu dziednieki izkopuši pirkstu jūtību, un šīs spējas padara pulsa diagnostiku par ļoti precīzu metodi.

Tās pamatā ir pulsa izjušana noteiktos ķermeņa punktos, kas tiešā veidā saistīti ar iekšējiem orgāniem. Dziednieks pēc pulsa nosaka tā saucamās “ieejas durvis,” kas ļauj aplūkot cilvēka iekšējo orgānu stāvokļa pilnu ainu.

Pulsa raksturlielumi ir jāfiksē un jāanalizē katrā punktā, jo tieši tas ļauj pieredzējušam speciālistam acumirklī atklāt pat mazākās pulsa nobīdes no normas.

Tradicionāli pulss tiek mērīts staru artērijā pie plaukstas pamatnes, kur aizsākas 12 galvenie meridiāni. Šajā zonā pulss jānovērtē vienlaikus trīs punktos, ko speciālists panāk, novietojot uz tiem savas rokas rādītājpirkstu, vidējo pirkstu un zeltnesi. Pēc pulsa intensitātes iespējams nekļūdīgi noteikt, kurā ķermeņa vietā koncentrējusies kaitīgā enerģija, un vai tā ir virspusēja, vai arī jau paguvusi nokļūt organisma dziļākos slāņos.

Pulss ataino ne vien sirdspukstu ritmu, bet arī organismā notiekošo fizioloģisko procesu kvalitāti un dzīvības enerģijas balansu vai disbalansu.

Būtiski ir tas, ka seansa laikā dziednieks apskata arī pacienta acis un mēli, kas ļauj iegūt pilnīgu informāciju par organisma stāvokli.

Pulsa diagnostika ir tūkstošiem gadu gaitā izkopta ķīniešu diagnostikas un dziedniecības metode.

Tā ir noslīpēta līdz pilnībai un sniedz precīzus un ticamus rezultātus, kas ietver cilvēka slimību vēsturi, esošās veselības problēmas, un, pats būtiskākais – ļauj prognozēt veselības stāvokli nākotnē.

Rakstiet mums

Image

Lasīt vairāk