Pulsa diagnostika

Pulsa diagnostika

"Precīza un mūsdienīga diagnostikas metode ir labas veselības ķīla. Pulsa diagnostikas nozīmi nav iespējams pārvērtēt, jo tā uzrāda pat mazākos traucējumus organismā, kurus laikus novēršot, iespējams stiprināt veselību."

Ķīnā pulsa diagnostikas metode tiek pielietota jau gadsimtiem ilgi. Tās pirmsākumos pacienti tika novērtēti tikai vizuāli, vērā ņemot mēles reljefu, nagu un acu ābolu krāsu.

Gadiem ilgi Austrumu dziednieki izkopuši pirkstu jūtību, un šīs spējas padara pulsa diagnostiku par ļoti precīzu metodi. Tās pamatā ir pulsa izjušana noteiktos ķermeņa punktos, kas tiešā veidā saistīti ar iekšējiem orgāniem. Dziednieks pēc pulsa atrod tādas kā ieejas durvis, kas ļauj aplūkot cilvēka iekšējo orgānu stāvokļa pilnu ainu.

Ir svarīgi pulsa raksturlielumus piefiksēt un analizēt katrā noteiktā punktā, jo tieši tas ļauj pieredzējušam speciālistam acumirklī atklāt pat mazākās pulsa nobīdes no normas.

Tradicionāli pulss tiek mērīts pie plaukstas pamatnes, kur aizsākas 12 galvenie meridiāni. Šajā zonā pulss jānovērtē vienlaikus trīs punktos, ko speciālists panāk, novietojot uz tiem savas rokas rādītājpirkstu, vidējo pirkstu un zeltnesi. Pēc pulsa intensitātes iespējams nekļūdīgi noteikt, kurā ķermeņa vietā koncentrējusies kaitīgā enerģija, un vai tā ir virspusēja, vai arī jau paguvusi nokļūt organisma dziļākos slāņos.

Pulss ataino ne vien sirdspukstu ritmu, bet arī organismā notiekošo fizioloģisko procesu kvalitāti un dzīvības enerģijas balansu vai disbalansu.

Būtiski ir tas, ka seansa laikā dziednieks apskata arī pacienta acis un mēli, kas ļauj iegūt pilnīgu informāciju par viņa organisma stāvokli.

Pulsa diagnostika ir tūkstošiem gadu gaitā izkopta ķīniešu dziedniecības metode. Tā ir noslīpēta līdz pilnībai un sniedz precīzus un ticamus rezultātus, kas ietver cilvēka slimību vēsturi, esošās veselības problēmas, un, pats būtiskākais – ļauj prognozēt stāvokli nākotnē.

Rezervēt Pulsa diagnostika

User Info
Other info
Pulsa diagnostika