MOKSA METODE

Moksa metode – aktīvo punktu vērmeles cigāra sildīšana gar meridiāniem.

Īpašā instalācijā cigāru uz ķermeņa fiksē no trīsdesmit minūtēm līdz stundai.

Nesāpīga vietēja metode aizsardzības uzlabošanai, sāpju mazināšanai, siltuma uzkrāšanai audos un locītavās.

Tas tiek parādīts jebkurā vecumā, tam nav kontrindikāciju. 

Cauterization, karsēšana ar vērmeles cigāriem vai moksa metods ir ārstēšanas metode, kas ir pierādīta efektīva vairākus tūkstošus gadu.

Jau Senajā Ķīnā un kopumā Austrumos šī procedūra tika izmantota kaites izraidīšanai, “slimības cauterizēšanai”, kā sacīja senie ārsti.

Kūpinošs cigārs ir fiksēts īpašā koka mājā, piestiprināts pie ķermeņa. Sesijas laikā jūs jūtat siltumu, asiņu un enerģijas pieplūdumu skartajā zonā. Instalācijas vietu un ilgumu nosaka ārsts pēc diagnozes noteikšanas.

Parasti cigāru uzstāda uz aktīvajiem punktiem, kā arī uz spazmas vietām, mugurkaula un locītavu sāpēm.

Kāpēc karsēšana ar vērmeles cigāru izārstē slimības?

Moksa metods ir palīgmetode, un to izmanto kombinācijā ar akupunktūru, Tuyna masāžu un var veikt masāžu. Kas nenoliedz šāda veida ārstēšanas augsto efektivitāti ar atsevišķu pielietojumu.

Terapija ir neaizstājama dažos gadījumos, kas saistīti ar aukstuma un mitruma pārpalikumu, jo tā baro ķermeņa siltumu, dod uguns orgāniem enerģijas, sasilda locītavas un skriemeļus, kas var tikai sasilt.

Termiskā iedarbība uz nabas zonu, kur atrodas ilgmūžības punkts, vairākās sesijās var ievērojami palielināt ķermeņa aizsargspēju, bet adatu uzstādīšana vienā un tajā pašā vietā sniegs lielāku iekšējo orgānu terapeitisko efektu.

Locītavu karstuma iedarbība slimību saasināšanās laikā, artrīts.Siltums dziļi iesūcas locītavā, radot atvieglojumu.

Var sasniegt tikai ar moksa metods. Tāpēc SAMI klīnikas ārsti izraksta šo terapiju, lai pastiprinātu akupunktūru, lai ievērojami palielinātu ārstēšanas efektivitāti, katrā kursā risinot vairākas klīniskas problēmas.

Moterapijas princips ir šāds: Mēs izraidām aukstu, mitrumu un kopā ar viņiem slimību. Mēs atdodam uguni, siltumu un kopā ar viņiem veselību.

Rakstiet mums

Image

Lasīt vairāk