Distances līgums Nr. 1/2021

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1. Atbilstīgi šiem Noteikumiem SIA Zumrat pārdod Internetveikalā www.sami.lv ievietotās preces. Atbilstīgi Latvijas Republikas likuma “Par patērētāju tiesību aizsardzību” 10. pantam šajā gadījumā, Pircējam veicot pasūtījumu, starp Pircēju un Pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

 

2. Īpašumtiesības uz preci pāriet Pircējam no maksājuma un pilnas preces pirkuma cenas saņemšanas dienas.

 

3. SIA Zumrat, vienotais reģistrācijas numurs LV40103946534, juridiskā adrese: Citadeles iela 2, Rīga, Latvija, LV-1010. Tālruņa numurs: +371 28 444 656.

 

4. Veicot pasūtījumu Internetveikalā un piekrītot šiem Noteikumiem, Pircējs apliecina, ka viņš ir rīcībspējīga persona, un apstiprina līguma izpildei nepieciešamo viņa norādīto datu patiesumu. Ja pircējs ir juridiska persona, pilnvarots pārstāvis rīkojas tā vārdā. Pircējs apliecina, ka izmantos Internetveikalu atbilstīgi noteikumiem un vispārējiem labticības principiem. Atbilstīgi Noteikumiem SIA Zumrat ir tiesības nekavējoties atkāpties no Distances līguma, kas noslēgts ar Pircēju, un/vai aizliegt Pircējam izmantot Internetveikala tīmekļvietni.

 

5. Ja Pircējs pasūta un iegādājas preces Internetveikalā, tiek uzskatīts, ka Pircējs ir iepazinies un bez iebildumiem pieņem Distances līguma vispārīgos nosacījumus, kā arī Vispārīgos noteikumus, un apņemas tos ievērot. Pirkuma līgums tiek uzskatīts par izpildītu ar brīdi, kad klients ir veicis pilnu maksājumu, un preces ir nodotas Pircēja rīcībā.

PIEGĀDE UN APMAKSA

6. Pircējs pasūta, pērk un maksā, un Pārdevējs piegādā un pārdod veselības un skaistumkopšanas produkti– (tālāk – Preces) atbilstīgi šī Līguma (tālāk – Līgums) noteikumiem.

 

7. Pircējs pasūta Preces, aizpildot atbilstīgu pasūtījuma formu Pārdevēja tīmekļvietnē www.sami.lv. Pasūtot Preces, Pircējs apņemas sniegt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un noklikšķinot uz lauka “Pasūtījums”. Pircējs apņemas informēt Pārdevēju par jebkurām izmaiņām ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas, rakstot e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu noformējumu, pretējā gadījumā Preču piegāde netiek garantēta. Preču pasūtījums tiek pieņemts kā Pircēja piedāvājums Pārdevējam noslēgt Līgumu par pasūtīto Preču piegādi un Pircēja piekrišanu pasūtīto Preču iegādei par norādīto cenu. Ar Preču piegādi saistītie personas dati netiek nodoti trešajām personām, izņemot VK Latvijas pasts un SIA PostService (tālāk – Kurjers), lai nodrošinātu pasūtījuma piegādi.

 

8. Pircējs var pasūtīt Preces 24 stundas diennaktī, bet Pārdevējs izpilda pasūtījumus darba dienās no plkst. 9.00 līdz 20.00, sestdienās un svētdienās Preču komplektēšana nenotiek. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu pa e-pastu. Ja Pircējs nesaņem e-pastu ar apstiprinājumu, pasūtījums netiek pieņemts. Pilns Preču komplekts tiek izveidots no naudas ieskaitīšanas brīža Pārdevēja kontā.

 

9. Vidējais piegādes laiks ir no 2 līdz 6 darba dienām, bet Pārdevējs patur tiesības piegādāt Preces 30 kalendāro dienu laikā, jo piegādes laiks var atšķirties atkarībā no Pārdevēja īpašajiem nosacījumiem un Preču pieejamības noliktavā.

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

10. Jūs varat pasūtīt Preces Internetveikalā www.sami.lv, pievienojot tās grozam. Kad grozs ir izveidots, veiciet pasūtījumu:

 

10.1. Jūs redzēsit informāciju par izvēlēto produktu un cenu bez piegādes maksas. Jums būs jāaizpilda pasūtījuma veidlapa, precīzi norādot datus visos nepieciešamajos laukos. Pasūtot preces un izvēloties piegādes veidu, lūdzu, norādiet precīzu piegādes veidu un adresi, kā arī tālruņa numuru;

 

10.2. samaksa par pirkumu notiek, izmantojot:

    • tiešsaistes debetkarti vai kredītkarti MasterCard, Visa, American Express;
    • PayPal maksājumu sistēmu.;

10.3. pieslēdzoties internetbankai vai elektroniskajai norēķinu sistēmai, Internetveikala klientu dati tiek ievadīti bankas tīmekļvietnē, tāpēc veikalam nav piekļuves šiem datiem;

 

10.4. noklikšķinot uz pogas “Apstiprināt pasūtījumu”, Pircējs piekrīt izvēlētās preces iegādei un uzņemas samaksāt par to norādīto cenu un piegādes maksu;

 

10.5. veicot pasūtījumu, Pircējam ir precīzi jānorāda pilns Preces nosaukums, kā arī visi līguma izpildei nepieciešamie personas dati, piegādes dati un kontaktinformācija. SIA Zaptieka var vienpusēji atteikties apstrādāt pasūtījumu vai izbeigt Līgumu, ja Pircējs ir sniedzis nepilnīgu vai neprecīzu informāciju par izvēlēto preci vai par Pircēja datiem, kas nepieciešami Līguma noslēgšanai. Pasūtījumus, kas veikti pa tālruni vai pa e-pastu, var apmaksāt ar pārskaitījumu, izmantojot tiešsaistē izveidotu rēķinu, kas tiek nosūtīts uz Pircēja norādīto e-pasta adresi. Pasūtījums tiek izpildīts pēc rēķina apmaksas un naudas saņemšanas uzņēmuma kontā.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

11. Pircējam ir tiesības atteikties no Preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas dienas, nosūtot Pārdevējam atteikuma vēstuli. Pircējam ir pienākums saņemt atteikuma vēstules formu Preces iegādes vietā – Internetveikala sadaļā “Garantija un atsaukšana”, vai pēc pieprasījuma Pārdevējs nosūtīs to Pircējam pa e-pastu. Pircējam ir pienākums atdot atpakaļ Preci Pārdevējam 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas. Visas izmaksas, kas rodas atdodot Preci Pārdevējam, sedz Pircējs.

 

12. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 

12.1. atdotās Preces nevar izmantot (ņemot vērā Preces īpatnības). Ja atdotās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizas uzglabāšanas dēļ, Pircējam nav tiesību atdot atpakaļ preci;

 

12.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preču oriģinālo iepakojumu;

 

12.3. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 6.12. pantā noteikts, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitāti un drošumu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”;

 

12.4. Pārdevējs patur tiesības atteikties no Pircēja tiesībām atdot Preci vai atteikt kompensāciju, ja Precei nodarīts kaitējums neuzmanīgas apiešanās ar Preci lietošanas laikā vai instrukciju neievērošanas rezultātā, ja oriģinālais iepakojums ir nozaudēts vai iepakojums ir būtiski bojāts;

 

12.5. ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, viņam jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pircējs saņem no Pārdevēja Atteikuma veidlapu, kas jāaizpilda un jānosūta Pārdevējam uz iepriekš minēto e-pasta adresi;

 

12.6. Pircējam ir pienākums, atdodot Preci Pārdevējam, glabāt gan Kurjera dokumentus, gan pasta/Kurjera dokumentus;

 

12.7. ar plašāku informāciju par Distances līgumu un atteikuma tiesībām Pircējs var iepazīties tīmekļvietnē: http://www.ptac.gov.lv.

 

13. Pārdevējs pārskaita naudu par atdoto Preci Pircēja norādītajā bankas kontā 14 kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un Atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja veikalā (Сitadeles iela 2, Rīga, Latvija, LV-1010), pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

PERSONAS DATU APSTRĀDE UN GLABĀŠANA

14. Pasūtot Preces un ievadot nepieciešamo informāciju, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un piegādāt preces atbilstīgi Latvijas Republikas likumdošanai. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi, tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi.

CITI NOTEIKUMI

15. Šis Līgums atbilst Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un izpildīt.

 

16. Pircējs ir iepazīstināts ar informāciju, ka Pārdevējam ir tiesības vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus jebkurā laikā.

 

17. Pārdevējs nav atbildīgs par saistību izpildes aizkavēšanos vai saistību neizpildi vai citu neizpildi, kas izriet no apstākļiem un šķēršļiem, ko Pārdevējs nevar kontrolēt un ko nevar paredzēt, tostarp, bet ne tikai, streikus, valdības rīkojumus, karadarbību vai valsts mēroga ārkārtas situāciju, dabas vai klimatiskās novirzes, interneta savienojamības, sakaru, datortehnikas un programmatūras kļūmes.

 

18. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus un atbildību, ja Pircējs nav iepazinies vai pilnībā iepazinies ar šiem Noteikumiem un Privātuma politiku.