The list of treatments

KETGUTA DIEGI

Ketguta diegi – maģiskie diegi slaidumam un visa organisma atveseļošanās procesam

Ķīnā sāka plaši lietot metodi, kas harmoniski sevī apvieno senākās akupunktūras tradīcijas un jaunākās tehnoloģijas, un ir drošs un iedarbīgs līdzeklis cīņā ar lieko svaru.

Aptaukošanās, kā jau jebkura cita slimība austrumos, ir uzskatāma par līdzsvara un harmonijas izjaukšanu starp iņ un jan, kas noved pie enerģijas zuduma.

Ir zināms, ka notievēšanas procesa laikā cilvēks izjūt tādu stresu, kas pielīdzināms saaukstēšanās gadījumam, un ķermenī notiek pārmaiņas, kas smadzenēm aizņem daudz enerģijas un uzmanības. Tieši tāpēc cilvēks jūt nogurumu, vājumu, aizkaitinājumu un pat piedzīvo depresiju. Iedarbība uz akupunktūras punktiem noņem šos blakusefektus, un cilvēks var notievēt, saglabājot labu pašsajūtu.

Pateicoties šai procedūrai, rodas jauni spēki aktīva dzīvesveida uzturēšanai, un pastāvīga bada sajūta vairs nav tik asa. Ne jau velti saka: enerģija ir kustība, un kustība ir dzīvība. Ja esat agrāk cietis no mazkustīga dzīvesveida un biežas vēlmes paēst, tad pēc šīs procedūras varēsiet viegli tikt vaļā no šīm problēmām.

Laika ziņā šī procedūra aizņem aptuveni 60 minūtes. Parasti viena mēneša laikā cilvēki zaudē no trim līdz sešiem kg. Pēc procedūru kursa pabeigšanas tiek sniegtas papildu rekomendācijas par pareizu uzturu un veselīga dzīvesveida uzturēšanu.

Neskaitot aptaukošanos, šo metodi var izmantot, ārstējot arī balsta un kustību aparāta slimības, paralīzi, gastroenteroloģiskas slimības, ginekoloģijas un arī daudzas citas slimības.

Kontrindikācijas var skart cilvēkus ar sliktu imunitāti un ādas infekcijas slimībām.

Uzticieties viedajiem austrumiem un atvadieties no liekajiem kilogramiem!

Rakstiet mums

Image

Lasīt vairāk