Vakuuma burku masāža

Vakuuma burku masāža

"Vakuuma masāža palīdz atjaunot vielmaiņas procesu līdzsvaru organismā, kā arī enerģijas apmaiņu iekšējos orgānos, nervu, elpošanas, sirds, asinsrites un gremošanas sistēmās. Šī procedūra uzlabo asins atteci, mazina pietūkumu, attīra plaušas un bronhus, atvieglo elpošanu, kā arī veicina krēpu izdalīšanos. Vakuuma masāžas procedūras efektīvi novērš sāpju sindromus, sniedz vispārēju atjaunojošu iedarbību, atveseļo audus, palīdz no organisma izvadīt toksīnus un šlakvielas. "

Papildus vakuuma masāžā izmantoto burku piesūcināšanai, pastāv arī slīdošā burku masāža, kuras laikā dziednieks burku virza pa ķermeni, iesaistot arī nefunkcionējošos kapilārus un stimulējot limfātisko sistēmu un asinsvadus.

Procedūra aktivizē dzīvības enerģijas plūsmu organismā, uzlabo muskuļaudu apgādi ar barības vielām un skābekli, mazina spazmas, atjauno hormonu līdzsvaru, attīra visu organismu no toksīniem, uzlabo asinsriti galvas smadzenēs, veiksmīgi novērš stresa sekas un palīdz neirožu, depresīvu stāvokļu un bezmiega gadījumā. Āda kļūst elastīgāka, uzlabojas muskuļu saraušanās, elastība un kopējais tonuss.

Seansa laikā klients izjūt dziļu atslābināšanos, savukārt masāžas noslēgumā – enerģijas pieplūdumu.

Rezervēt Vakuuma burku masāža

User Info
Other info
Vakuuma burku masāža