„TUINA” VĒDERA MASĀŽA

Vēderā atrodas daudz bioloģiski aktīvu punktu, kas atbild par mūsu veselību, ilgdzīvošanu, gremošanas sistēmas darbību, imunitāti un reproduktīvo sistēmu.

Ķīniešu vēdera masāža „Tuina”, iedarbojoties uz bioloģiski aktīvajiem punktiem vēdera daļā, ievērojami uzlabojot pacienta veselības stāvokli un harmonizējot Ci enerģiju. Vēderā ir visa dzīve! 

Tieši tāpēc rūpīgs dziednieka darbs ar šo ķermeņa zonu var atrisināt virkni tādu problēmu kā vēdera uzpūšanās, gremošanas traucējumi, nezināmas izcelsmes sāpes, aizcietējumi un aptaukošanās.

„Tuina” vēdera dobuma zonas masāža reflektori pastiprina gludo muskuļaudu peristaltiku, pateicoties kam uzlabojas kuņģa un zarnu trakta darbība, tiek veicināta žults izdalīšanās un regulēta iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbība.

Vēdera masāžas laikā tiek izmantotas „Cigun” terapijas metodes, kas samazina ķermeņa svaru un palīdz cīņā ar aptaukošanos. Masāža ādu vēdera zonā padara ievērojami elestīgāku, palīdz atbrīvoties no tauku nogulsnējumiem, stimulē asinsriti un enerģijas plūsmu organismā.

Rakstiet mums

Image

Lasīt vairāk