Aurikuloterapija

Aurikuloterapija

"Šī metode ļauj stimulēt auss gliemežnīcā esošos bioloģiski aktīvos punktus, caur kuriem iespējams iedarboties uz gandrīz visām organisma sistēmām. "

Aurikuloterapija ir mikropunktūras novirziens, un tā kā auss aktīvie mikrolaukumi ir vien aptuveni divus milimetrus lieli, procedūras laikā tiek izmantotas ļoti smalkas adatiņas.

Kādas problēmas palīdz novērst aurikuloterapija?

Pirmkārt jāuzsver aurikuloterapijas pozitīvā iedarbība uz liekā svara samazināšanos.

Virkne pacientu pārliecinājušies par adatu terapijas pozitīvo ietekmi uz novājēšanu. Aurikuloterapija ne vien veicina vielmaiņu un tam sekojošo tauku izvadi no organisma, bet arī spēj mazināt ēstgribu.

Vēl viena mūsdienu cilvēka problēma ir hronisks stress. Pierādīts, ka aktīvajiem punktiem ausu gliemežnīcās ir tieša sasaiste ar smadzeņu darbību ietekmējošajiem nerviem. Tāpēc adatu terapija iedarbojas nomierinoši, un stress atkāpjas. Ja papildus notiek ārstēšana ar fitoterapijas nomierinošajiem augiem, problēma drīz vien izzūd pavisam.

Kompleksas ārstēšanas ietvaros papildu aurikuloterapijai var tikt veikta arī masāža un pielietota fitoterapija. Tāpat arī auss gliemežnīcas bioloģiski aktīvos punktus var stimulēt ar elektrisko un termisko metodi.

Rezervēt Aurikuloterapija

User Info
Other info
Aurikuloterapija