The list of treatments

AKUPUNKTŪRAS LIFTINGS SEJAI

Akupunktūras liftings, dēvēts arī par refleksoterapeitisko nostiepšanu, ir ādu atjaunojošu procedūru kopums, kas ļauj sasniegt efektu bez ķirurģiskas iejaukšanās un botoksa pielietošanas. Procedūras laikā tiek veikta sejas meridiānu masāža un sejas bioloģiski aktīvajos punktos tiek ievietotas adatas

Stimulējot īpašus sejas punktus, tiek veicināta ādas elastību palielinošu vielu izstrāde, kā arī notiek limfodrenāža un šūnas aktīvi bagātinās ar skābekli. Audos paātrinās vielmaiņas procesi, būtiski uzlabojas asinsrite.

Sejas akupunktūra stimulē šūnu atjaunošanos un kolagēna izstrādi, kas aizpilda grumbas un uzlabo sejas ādas reljefu. Procedūra atslābina sejas muskuļus un mazina muskuļu saspringumu, kas sagādā vislielākās grūtības ādas kopšanas procesā. Tās rezultātā mazās grumbiņas, tumšie riņķi zem acīm un dubultais zods ievērojami samazinās vai izzūd pilnībā. Sejas ādas krāsa uzlabojas. Tāpat, pateicoties sejas akupunktūras liftingam, atjaunojas ādas elastība, mazinās pinnes un izsitumi. Pateicoties tam, ka sejas akupunktūras liftinga laikā netiek izmantotas ķīmiskās vielas, dotajai procedūrai nav nevēlamu blakus efektu.

Parasti šī procedūra tiek kombinēta ar sejas masāžu, Guaša masāžu un elektroterapiju maksimāla efekta sasniegšanai.

Rakstiet mums

Image

Lasīt vairāk