Akupunktūras liftings sejai

Akupunktūras liftings sejai

"Akupunktūras liftings, dēvēts arī par refleksoterapeitisko nostiepšanu, ir ādu atjaunojošu procedūru kopums, kas ļauj sasniegt efektu bez ķirurģiskas iejaukšanās un botoksa pielietošanas. Tiek veikta sejas meridiānu masāža un sejas bioloģiski aktīvajos punktos tiek ievietotas adatas. "

Stimulējot īpašus sejas punktus, tiek veicināta ādas elastību palielinošu vielu izstrāde, kā arī notiek limfodrenāža un šūnas aktīvi bagātinās ar skābekli. Audos paātrinās vielmaiņas procesi, būtiski uzlabojas asinsrite.

Kosmētiskā adatu terapija stimulē ādas šūnas izstrādāt kolagēnu, kas savukārt aizpilda grumbas un izlīdzina ādas relfeju. Šī procedūra arī atslābina sejas muskuļus, jo tieši to saspringums ir viens no sejas ādas problēmu cēloņiem. Procedūras rezultātā atjaunojas ādas elastība, mazinās pinnes un izsitumi.

Pateicoties akupunktūras liftinga procedūrām, manāmi samazinās vai pavisam izzūd sīkās krunciņas un grumbas, tumšie loki zem acīm, dubultzods, un sejas āda iegūšt veselīgu mirdzumu. Turklāt šai sejas ādas nostiepšanas un atjaunošanas metodei nav nevēlamu blakusparādību, jo procedūras laikā netiek izmantoti ķīmiski preparāti.

Procedūra tiek nozīmēta kompleksā ar sejas masāžu, Guaša masāžu un elektroterapiju.

Rezervēt Akupunktūras liftings sejai

User Info
Other info
Akupunktūras liftings sejai