The list of treatments

AKUPUNKTŪRA
(ADATU REFLEKSOTERAPIJA)

Adatu terapijas pamatā ir dzīvības enerģijas (tulkojumā no ķīniešu valodas- Ci) plūsmas regulācija un normalizācija organismā .

Saskaņā ar Seno Austrumu filozofiju, veselības problēmas rada Ci enerģijas plūsmas traucējumi, kas mūsu organismā noris pa noteiktiem kanāliem jeb meridiāniem.

Akupunktūras laikā, mehāniski iedarbojoties uz bioloģiski aktīvajiem punktiem, kas atrodas cilvēka organismā, normalizējas iekšējo orgānu darbība, izdalās liels daudzums endorfīna (laimes hormona), kas, kā zināms, uzlabo pašsajūtu un garastāvokli, un galvenais – uz organismu iedarbojas kā ļoti spēcīgs pretsāpju līdzeklis.

Tieši šī iemesla dēļ akupunktūra tiek izmantota dažādu sāpju sindromu ārstniecībā: hroniskas muguras sāpes, osteohondrozes, mugurkaula trūces, locītavu sāpju, galvas sāpju un migrēnas gadījumā.

Stimulējot vien dažus bioloģiski aktīvos punktus organismā, jau pēc 15 minūtēm var mazināt vai pilnībā atbrīvoties no sāpēm. Dažkārt jau pēc 2-3 seansiem izdodas atjaunot pacienta darbaspējas.

Akupunktūras metodes palīdz uzveikt tādas problēmas kā bezmiegs un miega traucējumi, aizkaitināmība un hronisks nogurums.

Adatu terapija ievērojami stiprina imunitāti, efektīvi uzveic ādas problēmas un dažāda veida alerģijas.

Tāpat šo metodi bieži pielieto cīņā ar lieko svaru, kaitīgiem ieradumiem un atkarībām.

Kosmetoloģijā akupunktūra tiek izmantota kā organismu atjaunojošs instruments, kas palīdz cīņā ar krociņām un grumbām.

Plastiskie ķirurgi pēc sejas operācijām saviem pacientiem rekomendē akupunktūras seansus, lai uzveiktu audu pietūkumu, uzlabotu asinsriti un paātrinātu dzīšanas procesus. Adatu terapija efektīvi palīdz arī sejas nerva neirīta gadījumos.

Pieredzējis speciālists pēc taustes nekļūdīgi nosaka adatiņu ievietošanas vietas un iedur tās noteiktā virzienā un secībā, konkrētā leņķī un dziļumā. Pacients šī procesa laikā sāpes neizjūt. Tā vietā ir jūtams siltums un nelielas vibrācijas.

Procedūras rezultātā stāvoklis var īslaicīgi pasliktināties. Simptomu saasināšanās šajā gadījumā liecina par atveseļošanās procesa sākšanos.

Rakstiet mums

Image

Lasīt vairāk