Adatu terapija (akupunktūra, adatu refleksoterapija)

Adatu terapija (akupunktūra, adatu refleksoterapija)

"Adatu terapijas būtība ir mūsu dzīvības enerģijas jeb „Ci” regulēšanā. Saskaņā ar Seno Austrumu filozofiju, veselības problēmas liecina par organismā izjauktu brīvu enerģijas cirkulāciju pa meridiānām."

Mehāniska iedarbība uz noteiktiem bioloģiski aktīviem ķermeņa punktiem normalizē iekšējo orgānu funkcionēšanu, kā arī veicina endorfīnu (tā dēvēto laimes hormonu) izdalīšanos organismā. Endorfīni uzlabo noskaņojumu, pašsajūtu, un, būtiskākais – tiem ir atsāpinoša iedarbība. Tāpēc ar adatu palīdzību tiek veiksmīgi ārstēti dažāda veida sāpju sindromi, visbiežāk – muguras, locītavu sāpes un migrēna. Pat dažu punktu stimulēšana spēj mazināt sāpes jau 15 minūšu laikā. Dažkārt darba spēju atjaunošanai pietiek ar diviem vai trijiem seansiem.

Akupunktūras metodes palīdz pie dažāda veida diskomforta un traucējumiem, tādiem kā galvassāpes, bezmiegs, aizkaitināmība, hronisks nogurums.

Adatu duršana ievērojami paaugstina imunitāti un efektīvi novērš alerģijas un vairumu ādas problēmu.

Akupunktūra tiek pielietota cīņai ar lieko svaru un dažādiem kaitīgiem ieradumiem, kā arī organisma vispārējai atjaunošanai. Pierādīts, ka adatu terapija mazina vai palīdz pilnībā atbrīvoties no grumbām.

Adatu terapijas kurss ir ieteicams pēc sejas plastiskajām operācijām, jo adatiņu ievietošana mazina audu tūsku, uzlabo asinsriti, paātrina dzīšanu.

Pieredzējis speciālists pēc taustes nekļūdīgi nosaka adatiņu ievietošanas vietas un iedur tās noteiktā virzienā un secībā, konkrētā leņķī un dziļumā. Klients šī procesa laikā izjūt nevis sāpes, bet gan siltumu un vieglu trīcēšanu. Var parādīties arī velkoša un durstoša sajūta kā no neliela strāvas sitiena.

Procedūras rezultātā stāvoklis var īslaicīgi pasliktināties, taču lai tas nebaida! Jo bieži vien simptomu saasināšanās nozīmē to, ka atveseļošanās jau sākusies.

Rezervēt Adatu terapija (akupunktūra, adatu refleksoterapija)

User Info
Other info
Adatu terapija (akupunktūra, adatu refleksoterapija)