JAPĀŅU MANIKĪRS

Šis manikīra veids tiek veikts bez griezējinstrumentiem. Kutikula netiek apgriezta, un manikīra laikā netiek izmantoti griezējinstrumenti. Manipulācijas ar kutikulu, naga plātni, delnas ādu ir absolūti drošas. Tās tiek veiktas, izmantojot saudzīgu pīlingu, skrubēšanu, eksfoliācijas vanniņas, maigu pulēšanu un slīpēšanu. Jau pēc pirmās procedūras Jūs pamanīsiet atšķirību. Tie izskatīsies ne tikai veselīgāki, gludāki, un spīdīgāki – sāksies naga plātnes atveseļošanās un nostiprināšanās process, kuru ir nepieciešams profilakses mērķos periodiski veicināt, atkārtojot procedūru vismaz 1-2 reizes mēnesī, lai pilnīgi izārstētu nagus un šajā laikā pastāvīgi saglabātu labi koptu izskatu. Arī vizuālais efekts ir ilgstošs: veselīga spīdīgi rozā nagu krāsa saglabājas līdz par divām, trijām nedēļām. Procedūra tiek veikta soli pa solim.

Perlamutra spodrināšana– pilnīgi pārvērš nagus Jūsu acu priekšā. Tā ir procedūra, kuras laikā naga plātne tiek apstrādāta ar speciāla instrumenta virsmu no zamšādas, ar kīzelgūra uzklāšanu un iestrādāšanu naga plātnē un tālāku naga spodrināšanu ar speciālu komplekso firmas sastāvu, kas sevī ietver jūras aļģes un bišu vasku. Inovatīva SPA 3 in 1 procedūra (kutikulas detoksifikācija un attīrīšana ar minerālsāļu maisījumu, audu šūnu atjaunošana ar silīcija dioksīda serumu, kompleksā mitrināšana ar trehalāzes, zīda proteīna un bišu māšu peru pieniņa palīdzību).

Imunitāte nagiem– sastāvs, ko veido 100 % skvalēns. Tas piedalās dažādos bioķīmiskos audu procesos, kas mērķēti uz naga struktūras uzlabošanu un šūnu reģenerāciju, atveseļošanu un ārējā izskata uzlabošanu. Eko-manikīra procedūrai jau ir 400 gadi, un inovatīvie uzlabojumi būtiski uzlabo rezultātu.

Pēc dažām procedūrām nagi iegūst tik veselīgu rozīgu izskatu ar perlamutru spīdumu, ka tiem vairāk pat nav vajadzīgs papildu dekoratīvs pārklājums. Par priekšrocību uzskatāma arī individuāla pieeja katram klientam: pirms procedūru sākuma tiek veikta individuāla diagnostika, uz kuras pamata tiek noteikts konkrētais unikālais metožu komplekss un izmantojamie dabīgie līdzekļi. Viss iepriekšminētais ir īpaši svarīgs grūtniecības laikā, vai ja ir alerģijas. Dabisks veselīgs nagu plātņu izskats, kas sasniegts ar japāņu manikīra palīdzību, iepriecinās klientus ar pašām augstākajām prasībām – gan sievietes, gan vīriešus, un ir aktuāls arī bērniem un pusaudžiem. Procedūru var veikt visa gada garumā.

Papildu informācija, zvanot uz: +371 29758086

 

 

REZERVĒT JAPĀŅU MANIKĪRS

RAKSTIET MUMS