AURIKULOTERAPIJA

“Aurikuloterapija – akupunktūra, kuras laikā tiek stimulēti auss gliemežnīcā esošie bioloģiski aktīvie punkti. Auss gliemežnīcā atrodas ļoti daudz bioloģiski aktīvu punktu, tāpēc ar šīs procedūras palīdzību ir iespējams regulēt un uzlabot visa organisma darbību.”

Aurikuloterapija ir viens no akupunktūras veidiem (adatu terapija). Tā kā auss aktīvie punkti ir ļoti mazi (līdz 2 mm), procedūras laikā tiek izmantotas mikroadatas.

Problēmas, kuras ir iespējams novērst ar aurikuloterapijas palīdzību:

Sāpju sindroms
Atkarība no alkohola un nikotīna
Liekais svars, aptaukošanās
Locītavu un muguras sāpes
Asinsvadu slimības (varikoze, veģetatīvā distonija)
Kolīts
Kairinātas zarnas sindroms
Atopiskais dermatīts
Aurikuloterapija palīdz tikt galā ar tādu nopietnu problēmu kā aptaukošanās. Virkne pacientu ir pārliecinājušies par adatu terapijas pozitīvo ietekmi cīņā ar lieko svaru. Aurikuloterapija uzlabo vielmaiņu, paātrina tauku dedzināšanu un mazina ēstgribu.

Ne mazāk svarīga mūsdienu cilvēka problēma ir hronisks stress. Bioloģiski aktīvie punkti ausu gliemežnīcās ir tieši saistīti ar smadzeņu darbību regulējošiem nerviem. Tāpēc aurikuloterapijas rezultātā stress atkāpjas. Maksimālu efektu ir iespējams sasniegt, ja paralēli tiek izmantota fitoterapija (nomierinošu zāļu tēju lietošana uzturā).

Kompleksas ārstēšanas ietvaros papildus aurikuloterapijai var tikt veikta arī masāža un pielietota fitoterapija. Tāpat arī auss gliemežnīcas bioloģiski aktīvos punktus var stimulēt ar elektrisko un termisko metodi.

Aurikuloterapijas seansi uzlabo pacienta fizisko un psiholoģisko stāvokli. Mikroadatas tiek lietotas kā ārstnieciskos, tā arī profilaktiskos nolūkos. Šī procedūra ir ieteicama cilvēkiem, kas pārcietuši insultu, infarktu, saskārušies ar iekšējo orgānu darbības traucējumiem, cieš no sāpju sindroma, alkohola vai nikotīna atkarības u.c.

REZERVĒT AURIKULOTERAPIJA

RAKSTIET MUMS